Hybrydowa integra HTA-25B – kolejna premiera Taga Harmony

0
Taga HTA 25B zajawka

NOWOŚCI / Kolejną premierę przygotowała Taga Harmony. Do sprzedaży trafił wzmacniacz HTA-25B. To hybrydowa konstrukcja łącząca świat lamp ze światem tranzystorów. Urządzenie jest naprawdę bogato wyposażone i zostało bardzo atrakcyjnie wycenione. To już drugi w tym roku nowy wzmacniacz od Taga Harmony.

Wzmacniacz Taga Harmony HTA-25B wykorzystuje dwa rodzaje lamp: 6P1 oraz 6N1 w sekcji przedwzmacniacza oraz tranzystory na wyjściu. To rozwiązanie daje efekt ciepłego, liniowego i naturalnego brzmienia o dynamicznej prezencji. Wzmacniacz ma moc 25 watów przy 4ohm.

Wzmacniacz jest bogato wyposażony. Miłośnicy nauszników mogą skorzystać w wyjścia słuchawkowego. Na pokładzie jest też prosty USB DAC – za pomocą wejścia USB można podłączyć do wzmacniacza komputer lub zewnętrzną pamięci flash. Wejście to obsługuje pliki audio MP3 / WMA / WAV, APE, AAC, FLAC. Można tez skorzystać z bezprzewodowej transmisji Bluetooth.

Taga HTA 25B 1

Do wzmacniacza Taga Harmony HTA-25B możemy podłączyć dwa liniowe źródła dźwięku za pomocą wejść RCA, jest też wyjście REC dla zewnętrznego urządzenia rejestrującego lub aktywnych głośników i subwoofera. Urządzenie ma też osobną regulację poziomu niskich i wysokich tonów. Na przednim panelu zamontowano analogowy wskaźnik. Wzmacniacz bardzo atrakcyjnie wyceniono – kosztuje zaledwie 799 złotych!

Taga HTA 25B

Taga Harmony – polska marka specjalizująca się wcześniej w produkcji kolumn głośnikowych – wprowadziła w tym roku do sprzedaży także swój pierwszy wzmacniacz lampowy TTA – 1000. Mieliśmy możliwość przetestowania tego urządzenia. Wzmacniacz pracuje w klasie A i wykorzystuje lampy mocy KT 88. Na pokładzie ma wmontowany przedwzmacniacz gramofonowy dla wkładek MM i MC. Będzie go można posłuchać na Audio Video Show 2017.

Czytaj także:
Test wzmacniacza Audio Analogue Puccini Anniversary
Test polskich monitorów RLS Callisto IV

Taga Harmony HTA-25B – zintegrowany wzmacniacz hybrydowy
Cena – 799 zł
Dystrybucja – Polpak

Dane techniczne producenta:

Moc wyjściowa:
2 x 18W RMS / 8ohm
2 x 25W RMS / 4ohm
Klasa: A/B
Lampy: 2 x 6P1, 2 x 6N1
THD: ≤ 0.5% (1kHz 1W)
Stosunek Sygnał/Szum: =>75dB
Pasmo przenoszenia: 20Hz – 20kHz
Połączenie bezprzewodowe: Bluetooth® v4.0
Wejścia analogowe: RCA stereo CD, AUX
Wejścia cyfrowe: USB (pliki audio MP3 / WMA /
WAV, APE, AAC, FLAC)
Wyjście słuchawkowe: Impedancja 32-320Ω,
Moc wyjściowa: 80mW 160Ω
Wymiary (W x S x G): 13.8 x 26.4 x 29.8 cm
Waga (netto): 4.5kg / szt.

Brak komentarzy