Taga Harmony wprowadza nowe akcesoria audio

0
Taga banany zajawka

NOWOŚCI / Taga Harmony poszerza swoją ofertę akcesoriów audio. Do sprzedaży trafiają właśnie konektory do kabli głośnikowych. Bananowe końcówki pochodzą z kablowej serii Platinum. To świetne rozwiązanie dla miłośników DIY. Końcówki zostały przez Tagę rozsądnie wycenione. 

Polska firma Taga Harmony znana jest głównie z produkcji kolumn głośnikowych oraz elektroniki audio, w tym cieszących się coraz wiekszą popularnością wzmacniaczy lampowych. Ale w ofercie ma równie głośniki i sprzęt instalacyjny oraz akcesoria audio, w tym kable.

Taga banany 1

Według wielu audiofilów właściwe zakończenie kabli głośnikowych ma kluczowe znaczenie dla jakości przesyłanego sygnału. Dlatego Taga Harmony podjęła decyzję o zaoferowaniu jako oddzielnego produktu najwyższej jakości wtyków bananowych TCB-008 znanych z referencyjnej serii kabli głośnikowych Platinum.

Bananowe wtyczki są wykonane z wysokiej jakości złoconej miedzi, aby ograniczyć straty jakości sygnału. Logo TAGA Harmony jest wycinane laserowo na osłonach – jest eleganckie i bardzo wytrzymałe. 

Taga banany 2

Przypomnijmy, że Taga Harmony ma w ofercie kilka serii okablowania audio. Najwięcej jest przewodów głośnikowych – mamy serię Platinum, Azure i Blue i TAVC, w każdej jest po kilka modeli. Możemy też kupić interkonekty, kable subwooferowe, cyfrowe i HDMI.

Taga Harmony TCB-008 – końcówki bananowe

Cena – 99 zł za komplet 4 sztuk 

Dystrybucja – Polpak

Brak komentarzy