Woo Audio – amerykańskie lampowe wzmacniacze w Polsce

0
WOOAUDIO_WA7

NOWOŚCI/ Lampowe amerykańskie wzmacniacze Woo Audio są już do kupienia w Polsce. Jesteśmy drugim krajem w Europie, gdzie sprzedawane są składane w Nowym Jorku urządzenia. W ofercie firmy są też między innymi transport cd i konwerter cyfrowo analogowy.

Woo Audio to firma powstała w 2004 roku w USA, siedzibę ma w Nowym Jorku. Pomysłodawcą przedsięwzięcia był Jack Woo, który zatrudnił doświadczonych konstruktorów. Woo Audio specjalizuje się przede wszystkim w produkcji lampowych wzmacniaczy i wzmacniaczy słuchawkowych. Ale wzmacniacze to nie wszystko. Firma oferuje także DAC i transport CD a także słuchawki.

Dodatkowo klient może wykupić “pakiety ulepszeń” umożliwiające indywidualne dobranie sprzętu pod swoje potrzeby. W skład takich pakietów mogą wchodzić np. lepsze lampy.

Zbalansowany wzmacniacz słuchawkowy WA 33

Polski dystrybutor MIP (Multimedia Intelligent Products) szczególnie poleca kilka urządzeń amerykańskiego producenta. Woo Audio WA8 Eclipse to pierwszy na świecie lampowy wzmacniacz słuchawkowy zasilany bateryjnie. Pracuje w klasie A i posiada wbudowany DAC 24bit / 384 kHz w celu ułatwienia współpracy z urządzeniem źródłowym. Dzięki wysokiej mocy, WA8 Eclipse jest zdolny do napędzenia słuchawek o impedancji 8-600 Ohm. Bardzo niska ilość zniekształceń i szumów sprawia, że jest to idealny partner dla słuchawek typu IEM.

Z kolei Woo Audio WA22 to w pełni zbalansowany (od wejścia do wyjścia) wzmacniacz słuchawkowy a Woo Audio WA7 to wzmacniacz lampowy z wbudowanym przetwornikiem cyfrowo analogowym. Do kupienia w opcji z zasilaczem liniowym bądź lampowym.

WOOAUDIO_WATP-silver

Dzielony odtwarzacz (CD transport i DAC) Woo Audio

Firma sprzedaje też ciekawe dzielone żródło cyfrowe. Transport cd WTP-1 to top loader z napędem Philipsa i rozbudowanym zasilaniem. Współpracuje z nim DAC WDS-1 posiadający cyfrową regulację głośności, można go więc podłączyć bezpośrednio do końcówki mocy. 

Produkty Woo Audio można kupić w wybranych sklepach, a także odsłuchać w salonach Audiokracja.

Dystrybucja: MIP

Brak komentarzy