Audiofile mogą zagrać dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

0
Dali WOSP zajaw2ka

AKCJA / Polski dystrybutor sprzętu audio Horn Distribution S.A. wraz z firmą DALI – duńskim producentem sprzętu audio – po raz kolejny wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Na specjalnej licytacjo można kupić wyjątkowe kolumny głośnikowe. Całkowity dochód z licytacji zasili konto fundacji WOŚP i jej tegorocznej misji, jaką jest „wyrównanie szans w leczeniu noworodków”.

Para kolumn dostępna na tegorocznej aukcji to unikat na skalę światową – są ręcznie zdobione, a umieszczony na nich wzór został stworzony specjalnie na potrzeby 26. finału. Nie ma drugiej takiej pary kolumn na świecie!

Kolumny Dali Rubicon 8 zostały pomalowane przy pomocy aerografu przez AIRBRUSH KR Rafał Krzykała. Artysta to niezwykle utalentowany samouk, który prowadzi swoją działalność od ponad 10 lat. Na co dzień maluje kaski, motocykle, laptopy, a nawet duże obiekty takie jak karuzele, nie tylko w Europie, ale również w USA. Poproszony o pomoc w przygotowaniu czegoś specjalnego dla Jurka Owsiaka i Orkiestry rzucił w kąt wszystkie inne zlecenia i stworzył eleganckie a nawet lekko nostalgiczne zdobienie, które pasować będzie do każdego wnętrza, w jakim się znajdzie.

Dali WOSP 2

Przygotowany przez niego wzór nawiązuje do symboliki finału, jakim są unoszące się w powietrzu latawce, w tym wypadku trzymane przez dwójkę dzieci. Dzieci obowiązkowo mają przyklejone na piersi czerwone serduszka. Dodatkowo na kolumnach znajduje się również logo i slogan tegorocznej edycji, który idealnie oddaje ducha naszej współpracy, jak i przedmiotu, na jakim się znajduje: „Gramy, bo lubimy”.

Dali Rubicon 8 to głośniki odpowiadające nawet najbardziej wymagającemu słuchaczowi.
Kolumny w kolorze white to eleganckie i nowoczesne głośniki podłogowe, które idealnie wpasują się do każdego wnętrza. Zostały one zaprojektowane i zbudowane całkowicie od podstaw w Danii.

Dali WOSP 1

Wyjątkowo lekkie przetworniki wysokotonowe o miękkiej kopułce, oraz charakterystyczne dla Dali membrany wykonane z użyciem włókien drzewnych, tworzą pełną, dynamiczną scenę muzyczną, prezentując słuchaczom pełnię dźwiękowych możliwości na tyle zróżnicowanych, że głośniki spełniają oczekiwania nawet doświadczonych audiofilów.

Dali WOSP 5

Zestaw kolumn Dali Rubicon 8 (bez zdobienia) kosztuje około 22 000zł, natomiast wystawiony na aukcji WOŚP Allegro model to unikat na skalę światową i liczymy na to, że ten nostalgiczny wzór wzruszy wszystkich licytujących i uda nam się uzyskać jak najwyższą cenę końcową dla Jurka i całej Orkiestry.

Licytuj kolumy Dali Rubicon 8 WOŚP! Kliknij TU

Brak komentarzy

einstein nowy

Einstein już w Polsce

NOWA MARKA / Einstein – niemiecki producent audio ma w Polsce dystrybutora. Sprzedażą tego sprzętu zajmuje się firma RCM.