AUDIO VIDEO SHOW 2016. Znamy termin! Jakie atrakcje?

3
21167655125_37eeb20070_o

AUDIO VIDEO SHOW 2016 / Znamy już termin tegorocznej warszawskiej wystawy sprzętu audio i video. Jedna z największych tego typu imprez w Europie odbędzie się 4, 5 i 6 listopada. Po raz drugi targi potrwają trzy dni. Czym organizatorzy zaskoczą nas w czasie jubileuszowego – 20. AVS? Na pewno nie zabraknie światowych premier nowych urządzeń.

– To jubileusz, więc postaramy się, aby wystawa miała naprawdę wyjątkową oprawę. Jednym z pomysłów jest zorganizowanie atrakcyjnego koncertu. Kto zagra? Na razie nie zdradzę, bo negocjacje są w toku. Jeśli wszystko się powiedzie, to może będziemy świadkami naprawdę dużego wydarzenia – zdradza Adam Mokrzycki, organizator AVS.

Wystawa potrwa trzy dni. To drugie Audio Video Show, które będzie można odwiedzać w piątek, sobotę i niedzielę. Po raz drugi także impreza zawita do sal wystawowych na Stadionie Narodowym.
– Te pomieszczenia sprawdziły się. Wielu audiofilów miało obawy o dobry dźwięk na stadionie, okazało się, że bezpodstawnie – tłumaczy Adam Mokrzycki. – Tradycyjnie pokoje odsłuchowe znajdą się też w warszawskich hotelach Sobieski i Golden Tulip.

Jednak stare ARC miały w sobie więcej czaru (fot. wstereo.pl)

Być może na Audio Video Show swoje najnowsze urządzenia pokaże Audio Research (fot. wstereo.pl)

Nie zabraknie bardzo ciekawych premier, także światowych. Nie jest wykluczone, że zupełnie nowe konstrukcje przywiezie do Warszawy amerykański specjalista od wzmacniaczy Audio Research. Jeśli wszystko się powiedzie, na wystawie będzie coś naprawdę wyjątkowego dla miłośników magnetofonów szpulowych, które zyskują coraz więcej zwolenników. Swój pierwszy, zupełnie nowy magnetofon przygotowuje słynny Revox! Jest szansa, że pojawi się w stolicy.

– Nie chcę jeszcze niczego przesądzać, rozmowy z producentami i dystrybutorami trwają czasem do ostatnich dni przed wystawą. Na pewno nie zabraknie premierowych urządzeń – zapewnia Adam Mokrzycki.
Maciej Stempurski

Czytaj także

>>>Jak gra najdroższy system świata?

>>>Test Audia Flight FL Three S

AUDIO VIDEO SHOW 2016

Warszawa 4-6 listopada 2016

Stadion Narodowy, Hotel Sobieski, Hotel Golden Tulip

3 komentarze

 1. Sele pisze:

  Rewelacyjny event! Warto było się pojawić 😉 Najbardziej zaskoczył mnie tonsil, nawet nie wiedziałem, że znowu działają! Ich nowe altusy 380 naprawdę robią robotę, świetny dźwięk i rewelacyjne wykończenie (skóra i fornir?) za 8 tys? 30 na basie? To juz nie są stare tonsile, naprawdę mogą konkurować z innymi markami 😉

  • admin pisze:

   Też się bardzo cieszę, że pokazało się wiele polskich firm. I to także takich prezentujących zaawansowane technologie, na przykład Amare Musica czy Yayuma.I sporo fajnych polskich lampowych wzmacniaczy.

 2. Piotrek pisze:

  Sele, to chyba pierwszy tak wypasiony model (jesli chodzi o wykończenie i rozmiar oczywiście) w takiej cenie. Tez słuchałem i naprawdę dobra robota. Fajnie, że polska firma coś działa, że wróciła i zaczyna walczyć o swój kawałek tortu 😀

Post a new comment

Rebel Classic 10

Nowe polskie kolumny – Rebel

REBEL / Na rynku jest nowy polski producent kolumn głośnikowych. Premiera niewielkich monitorów Rebel Classic 10 miała miejsce […]